Rodzaje wykończeń

Wykończenia Lux

NOWA DEFINICJA ŚWIATŁA

Pięknie uwydatnia jasność wypolerowanych do lustrzanego połysku powierzchni pomieszczenia. „LUX” zaleca się jako idealne wykończenie w szczególnych zastosowaniach, takich jak: płyty kuchenne, blaty robocze lub okładziny ścian zewnętrznych i wewnętrznych.

Wykończenia Satin

DELIKATNE W DOTYKU, O ELEGANCJI JEDWABIU

Niezwykły jedwabisty połysk i niewyczuwalna chropowatość czynią to wykończenie bardzo łatwym w czyszczeniu. „SATIN” zaleca się jako idealne wykończenie w szczególnych zastosowaniach, takich jak: płyty kuchenne lub blaty robocze do okładzin ścian zewnętrznych i wewnętrznych oraz do podłóg we wnętrzach mieszkalnych lub handlowych.  

Wykończenia Lithos

Lithos to powierzchnia delikatnie chropowata. Uzyskano wyjątkowy efekt chromatyczny, który  znakomicie podkreśla naturalną barwę płyty. Obróbka ta oddaje subtelne szczegóły    struktury  wykończenia płyty. Lithos jest aksamitny,  elegancki i uniwersalny, optymalny na blaty kuchenne, pokłady jachtów i baseny

Wykończenia Vesuvio

SIŁA I WITALNOŚĆ MAGMY WULKANICZNEJ

Wrażenie temperatury ognia i faktura powierzchni obrazująca naturalny wypływ lawy z krateru. Takie zjawiska inspirowały nas podczas nadawania nazwy temu niezrównanemu wykończeniu.  Powierzchnia, której struktura przywodzi na myśl płomieniowany i szczotkowany granit, który umożliwia zmniejszenie śliskości, a jednocześnie zapobiega gromadzeniu się zanieczyszczeń. „VESUVIO” zaleca się jako idealne wykończenie okładzin ścian wewnętrznych i zewnętrznych oraz podłóg antypoślizgowych.  

Wykończenia Dune

Dune  nawiązuje do piasku pustyni gdzie wiatr modeluje delikatnie panoramę powierzchni. Wykończenie jest delikatne w dotyku, z efektami odblasku światła. Efekt wizualny nawiązuje do naturalnej powierzchni kamienia łupanego, bardzo podobny do łupka: idealna alternatywa dla nowoczesnych i eleganckich kuchni i powierzchni ścian. 

Wykończenia Arena

Arena to struktura wykończenia płaska, wypiaskowana gdzie ziarno jest regularne i równomierne na całej powierzchni płyty co dodaje naturalnego dynamizmu. Ten sposób obróbki kamienia synteryzowanego rozjaśnia delikatnie barwę płyty i podkreśla głębię koloru. Arena uwydatnia znakomicie swoje walory w aplikacjach zewnętrznych.